Pearl River Union Free School District
PRUFSD
Last updated:
5/3/2024 10:55 am
Calendar
Reports
Sign In
More
close
Today
Oct
14-20
th
2018
Year
Month
Week
Day
List
Year
Month
Day
List
Week
Take a tour
Get Updates
close
Done
By School
+
By Group
+
More Filters
More Filters
By Location
+
Clear Filters
Advanced Filter
SUN
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
14
15
TBD
BSOC JV - RC Semifinals @ Higher Seed
4:00p
BSOC V @ CLARKSTOWN NORTH HS
4:00p
GSOC JV - RC Semifinals @ North Rockland
4:15p
BSOC JV vs CLARKSTOWN NORTH HS
4:15p
FB M @ CHESTNUT RIDGE - Scrimmage (Spring Valley HS)
4:15p
GSOCF M @ NANUET HS
4:15p
GTN M vs TAPPAN ZEE (CHERRYBROOK)
4:15p
GTN V vs TAPPAN ZEE HS
4:15p
VB M vs SUFFERN WHITE TEAM
4:15p
VB V vs SUFFERN HS
4:30p
GSOCF V @ BRONXVILLE
4:30p
XC M vs SUFFERN MS
5:00p
GSW M @ S ORANGETOWN MS
5:45p
FH JV vs CLARKSTOWN NORTH HS
6:00p
FH V @ CLARKSTOWN NORTH HS
6:15p
VB JV vs SUFFERN HS
16
TBD
BSOC JV - RC Championships @ Higher Seed
TBD
FH JV - RC Semifinals @ Higher Seed
TBD
GSOC JV - RC Championships @ Higher Seed
3:30p
GSW M PRACTICE
4:15p
BSOC M vs NYACK HS
4:15p
GSOCF JV @ SLEEPY HOLLOW (Washington Irving School)
4:15p
GSOCF M @ NANUET HS
4:15p
GTN M vs WOODLANDS HS
4:15p
VB M vs NORTH ROCKLAND RED
4:30p
CHEER V @ SOMERS HS (Section Try-Outs)
4:30p
FH JV @ WHITE PLAINS HS
4:30p
XC M @ SUFFERN MS
4:45p
BSOC V @ SLEEPY HOLLOW HS
4:45p
GSOCF V vs SLEEPY HOLLOW HS
17
4:15p
FH M @ SUFFERN WHITE TEAM
4:15p
GSOCF M vs TAPPAN ZEE RED TEAM
4:15p
GSW V @ BYRAM HILLS HS
4:15p
GTN V vs TAPPAN ZEE HS
4:30p
FH V vs SLEEPY HOLLOW HS TURF FIELD (Senior Recognition)
4:30p
GSOCF JV vs JOHN JAY CROSS RIVER HS
4:30p
VB V @ BYRAM HILLS HS
5:00p
GSW M @ S ORANGETOWN MS
6:15p
VB JV @ BYRAM HILLS HS
18
TBD
JV FH - RC Championships @ Suffern
3:30p
GSW M PRACTICE
4:15p
BSOC JV vs CLARKSTOWN NORTH HS
4:15p
BSOC M vs NORTH ROCKLAND WHITE
4:15p
FB M vs NORTH ROCKLAND RED (PR TURF FIELD)
4:15p
GSOCF JV @ SLEEPY HOLLOW (Washington Irving School)
4:15p
GTN M @ TAPPAN ZEE HS
4:15p
GTN M vs WOODLANDS HS
4:15p
VB M @ TAPPAN ZEE HS
4:30p
FH JV @ WHITE PLAINS HS
5:00p
VB V @ LAKELAND HS
6:45p
VB JV @ LAKELAND HS
19
3:00p
BSOC V - 1st Round Sectionals vs. Pelham
4:15p
FH JV vs CLARKSTOWN NORTH HS
4:15p
FH M vs FELIX FESTA GOLD TEAM
4:15p
GTN M @ TAPPAN ZEE HS
4:30p
GSW M @ MAMARONECK HS
4:30p
VB JV @ NANUET HS
4:30p
XC M @ PORT CHESTER INVITATIONAL
6:15p
VB V @ NANUET HS
7:00p
FB V @ Harrison HS
7:00p
V CHEER @ Harrison HS
20
9:00a
GSW V @ LEAGUE MEET
10:00a
GXC V @ SECTION 1 COACHES INVITATIONAL
11:00a
BXC V @ SECTION 1 COACHES INVITATIONAL
11:00a
FH V - 1st Round Sectionals vs. Walter Panas